Mängud tulemas:
2014/15/16 laste mikroklassi võistkond
N 28.märtsil algusega kell 9.30 Tartumaa koolide korvpallifestival
2013/14 laste makroklassi võistkond:
Järgmised mängupäevad:
30.või 31.märts
2012 laste miniklassi võistkond:
6.-7.jaan Tallinnas -lükkub edasi
SK Nord
TSA Sinine
P 17.märts Nõos kahel väljakul
13.-14.apr Nõos või Kõrvekülas
KK Viimsi U12 Valge
Lahemaa SK
27.-28.apr Nõos või Lähtel
Tartu VSK
PU14 poisid:
P 14.apr Jõhvis
KK Hito/BC Karjamaa
PU16 noormehed:
EMV U16 III divisjon
L 6.apr võõrsil
Kadrina Karud/Tamsalu
Jõgeva VSK
L 27.apr võõrsil
kell 11:00 KK Karud vs Nõo Vändra Gümnaasium
kell 15:00 Nõo vs TalTech BS/Altius/PLAY ARENA Vändra Gümnaasium
P 28.apr Nõos
ell 10.00 Nõo vs Saaremaa SK/SK Vesse
kell 11.45 Tartu Kalev vs Orissaare
kell 13.45 Tartu Kalev vs Saaremaa SK/SK Vesse
kell 15.30 Nõo vs Orissaare
L 4.mai Nõos
Tartu Kalevi Palliklubi
PU19 noored:
EMV PU19 II divisjon
Ajakava.
P 10.märts Tallinnas
11:00 TalTech BS/RIM vs Nõo Tallinn, Kristiine PMM
12:45 BC KALEV CRAMO/KK SOKUD 2 vs Tartu Ülikool II Tallinn, Kristiine PMM
16:15 Nõo vs BC KALEV CRAMO/KK SOKUD 2 Tallinn, Kristiine PMM
18:00 Tartu Ülikool II vd TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM
P 31.märts Nõos
kell 11.00 KK Hito/BC Karjamaa
kell 17.15 RSKsPORTKUNDA/Rakvere SK
BBBL etappide ajad:
28.-30.03 Käärikul
17.-19.05 Valmieras (finaalid)
Alfreds Krauklis Memorial Basketball Tournament 2024
16.-18.augustil Riias
Nõo meeste võistkond:
Terminal Lõuna-Eesti Rahvaliiga
L 23.märts kell 11.00 Tartu vald/SL Ehitus
L 6.apr kell 11.00 TÜ tudengid Nõos
2014/15/16 laste mikroklassi võistkond
N 28.märtsil algusega kell 9.30 Tartumaa koolide korvpallifestival
2013/14 laste makroklassi võistkond:
Järgmised mängupäevad:
30.või 31.märts
2012 laste miniklassi võistkond:
6.-7.jaan Tallinnas -lükkub edasi
SK Nord
TSA Sinine
P 17.märts Nõos kahel väljakul
13.-14.apr Nõos või Kõrvekülas
KK Viimsi U12 Valge
Lahemaa SK
27.-28.apr Nõos või Lähtel
Tartu VSK
PU14 poisid:
P 14.apr Jõhvis
KK Hito/BC Karjamaa
PU16 noormehed:
EMV U16 III divisjon
L 6.apr võõrsil
Kadrina Karud/Tamsalu
Jõgeva VSK
L 27.apr võõrsil
kell 11:00 KK Karud vs Nõo Vändra Gümnaasium
kell 15:00 Nõo vs TalTech BS/Altius/PLAY ARENA Vändra Gümnaasium
P 28.apr Nõos
ell 10.00 Nõo vs Saaremaa SK/SK Vesse
kell 11.45 Tartu Kalev vs Orissaare
kell 13.45 Tartu Kalev vs Saaremaa SK/SK Vesse
kell 15.30 Nõo vs Orissaare
L 4.mai Nõos
Tartu Kalevi Palliklubi
PU19 noored:
EMV PU19 II divisjon
Ajakava.
P 10.märts Tallinnas
11:00 TalTech BS/RIM vs Nõo Tallinn, Kristiine PMM
12:45 BC KALEV CRAMO/KK SOKUD 2 vs Tartu Ülikool II Tallinn, Kristiine PMM
16:15 Nõo vs BC KALEV CRAMO/KK SOKUD 2 Tallinn, Kristiine PMM
18:00 Tartu Ülikool II vd TalTech BS/RIM Tallinn, Kristiine PMM
P 31.märts Nõos
kell 11.00 KK Hito/BC Karjamaa
kell 17.15 RSKsPORTKUNDA/Rakvere SK
BBBL etappide ajad:
28.-30.03 Käärikul
17.-19.05 Valmieras (finaalid)
Alfreds Krauklis Memorial Basketball Tournament 2024
16.-18.augustil Riias
Nõo meeste võistkond:
Terminal Lõuna-Eesti Rahvaliiga
L 23.märts kell 11.00 Tartu vald/SL Ehitus
L 6.apr kell 11.00 TÜ tudengid Nõos