Nõo 4.-9.klassi poisid
KARL RAUD
HENRI HANSEN
KARL HIRS
LAURI LEHESAAR
KRISTJAN SOIDLA
HENRI SOIDLA
ASTON PAROL
OLIVER LEOSK
ERIK MUSTONEN
TANEL KUKK
TORMI REIVELT
DANIIL KRONGOLM
ROMET VOORE
ALEKSANDER HÜDSI
SANDER URBLA
JAN MAGNUS TÄMM
KRISTOFER KEVVÄI
2005/08 poiste mängud 2018/2019
1.BC Tartu 12.10.2018 Nõos kontrollmäng 32:97
2.Viimsi Must 13.10 2018 Viimsis EMV miniklass 35:23
3.GAG KK 13.10.2018 Viimsis EMV miniklass 54:20
4.Kesklinna KK 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 71:17
5.Viimsi Valge 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 53:32
6.TÜ KK Lõvid 11.11.2018 Tartus EMV U-14 32:80
7.TÜ KK Kotkad 11.11.2018 Tartus EMV U-14 70:60
8.Espoo Honka 16.11.2018 kontrollmäng 41:55
9.Hiie Kool 21.11.2018 Tartumaa koolde mv 17:27
10.Ülenurme G 21.11.2018 Tartumaa koolde mv 24:36
11.Kambja PK 21.11.2018 Tartumaa koolde mv 34:25
12.Tamsalu Los Toros 24.11.2018 EMV miniklass 67:15
13.Väike-Maarja RSK 24.11.2018 EMV miniklass 51:49
14.Viru-Nigula Hundid 25.11.2018 EMV miniklass 63:20
15.Kadrina Karud 25.11.2018 EMV miniklass 90:12
16.Erkmaa KK 06.12.2018 kontrollmäng 64:76
17.Viljandi SK 16.12.2108 EMV U-14 24:107
18.Tartu Palliklubi 16.12.2018 EMV U-14 27:79
19.Valga/Kuldre 13.01.2019 EMV U-14 35:42
20.KK Valgamaa/Värska 13.01.2019 EMV U-14 21:96
21.Tartu Kalevi Palliklubi 19.01.2019 EMV miniklass 57:20
22.TÜ KK/Jaaguarid 19.01.2019 EMV miniklass 56:31
23.TÜ KK/LÕVID 10.02.2019 EMV U-14 28:74
24.TÜ KK/KOTKAD 10.02.2019 EMV U-14 52:68
25.Reinar Halliku KK 2 16.02.2019 EMV miniklass 80:19
26. Tallinna Kalev KK/Maardu 16.02.2019 EMV minklassis 67:37
27. KK Hito/ BC Karjamaa 17.02.2019 EMV miniklassis 87:20
28. Lähte ÜG 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 17:14
29. Ülenurme G 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 5:31
30. Kambja PK 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 37:2
31. Hiie kool 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 28:6
32. Hiie kool 06.03.2019 Tartumaa Koolide Mv 35:28
33. Kambja PK 06.03.2019 Tartumaa Koolide Mv 28:13
34.Ülenurme G 06.03.2019 Tartumaa Koolide Mv 35:45
35.Tartu Kalev Palliklubi 09.03.2019 EMV U-14 37:83
36. SK Viljandi 09.03.2019 EMV U-14 23:91
37. Nõo/Känguru/EMÜ 17.03.2019 kontrollmäng 63:55
38. Saku KK 23.03.2019 EMV miniklassis 52:44
39. KK Rae Koss 23.03.2019 EMV miniklassis 66:54
40. SK Haapsalu 24.03.2019 EMV miniklassis 71:31
41. Saue KK 24.03.2019 EMV miniklassis 64:46
42. Basketbola Klase 29.03.2019 EST-LAT liiga 19:30
43. Cesis 29.03.2019 EST-LAT liiga 31:75
44. Jelgava 30.03.2019 EST-LAT liiga 13:52
45. Gulbene 30.03.2019 EST-LAT liiga 25:39
46. Basketbola Klase 31.03.2019 EST-LAT liiga 19:31
47.Kuldre kool 31.03.2019 U-14 EMV 35:42
48.KK Valgamaa 31.03.2019 U-14 EMV 10:103
49. Ülenurme 10.04.2019 Tartumaa Koolide MV 4.-6.kl 23:49
50.Kambja 10.04.2019 Tartumaa Koolide MV 4.-6.kl 85:6
51. BC Nokia 19.04.2019 Kalev Youth Cup 48:60
52. Tartu Palliklubi 19.04.2019 Kalev Youth Cup 17:56
53. Aluksne 20.04.2019 Kalev Youth Cup 28:68
54. BC Nokia 20.04.2019 Kalev Youth Cup 53:40
Nõo 4.-9.klassi poisid
KARL RAUD
HENRI HANSEN
KARL HIRS
LAURI LEHESAAR
KRISTJAN SOIDLA
HENRI SOIDLA
ASTON PAROL
OLIVER LEOSK
ERIK MUSTONEN
TANEL KUKK
TORMI REIVELT
DANIIL KRONGOLM
ROMET VOORE
ALEKSANDER HÜDSI
SANDER URBLA
JAN MAGNUS TÄMM
KRISTOFER KEVVÄI
Mängud 2017/18 hoojal:
1.Nõo/Känguru vs Tartu Palliklubi 23.sept Tartus 15:54
2.Nõo/Känguru vs Keila 23.sept Tartus 7:63
3.Nõo/Känguru vs BC Tartu II 24.sept Tartus 48:27
4. Nõo/Känguru vs BC Tartu I 24.sept Tartus 19:73
5. BC Tartu Kotkad 28.okt Tartus 33:43
6. Viljandi SK 28.okt Tartus 33:40
7. Valga/Kuldre 28.okt Tartus 42:29
8. Ülenurme 16.nov 28:26
9. Hiie kool 16.nov 35:25
10. Alatskivi 16.nov 45:18
11. Lähte 16.nov 31:8
12. Kesklinna KK 26.nov 60:40
13. KK Viimsi Valge 26.nov 41:71
14. KK Viimsi Must 26.nov 74:87
15. Tartu PK 7.dets 30:39
16. BC Tartu ´07 17.dets 31:56
17. Kuldre kool 17.dets 20:66
18. BC Tartu Kotkad 17.dets 30:51
19. Viljandi SK 17.dets 44:58
20. Kiili SK/TTÜ KK 28.jaan 21:26
21. KK Tallinn 28.jaan 22:26
22. SK RIM/TTÜ KK 28.jaan 32:25
23. Ülenurme 7.veeb 20:70
24. Lähte 7.veeb 36:47
25. Värska/Valga 17.veeb 27:49
26. Valmiera/Ordo 17.veeb 32:59
27. Alatskivi 20.märts 35:13
28. Hiie kool 20.märts 50:20
29. Ülenurme 20.märts 38:14
30. BC Tartu Kotkad 24.märts 20:57
31. Valga KK/Kuldre kool 24.märts 31:36 l.a
32. SK RIM/TTÜ KK 24.märts 44:18
33. Ülenurme 18.aprill 26:70
34. Lähte 18.aprill 17:40
35. BC Tartu Lõvid 12.mai 11:52
36. Kuressaare 12.mai 30:17
37. Paide KK7 12.mai 32:40
Mängud 2016/17 hooajal
1.Nõo/ Känguru vs Keila 24.sept Tartus 29:60
2.Nõo/ Känguru vs KK Hito 24.sept Tartus 35:50
3.Nõo/ Känguru vs Tartu Palliklubi II 25.sept Tartus 32:48
4.Nõo/ Känguru vs Tartu Palliklubi I 25.sept Tartus 24:46
5.Nõo/ Känguru vs Ülenurme 15.okt Nõos 44:59
6. Nõo/ Känguru vs BC Tartu 15.okt Nõos 49:36
7. Nõo/ Känguru vs BC Tartu 6.nov Tartus 30:66
8. Nõo/ Känguru vs Tartu Palliklubi 6.nov Tartus 28:85
9. Nõo vs BC Tartu 14.dets Nõos 45:55
10. Nõo vs Ülenurme 16.dets Nõos 53:47
11. Nõo vs Tartu vald 29.jaan Nõos 52:39
12. Nõo vs KK Viimsi 19.veeb Tartus 50:30
13. Nõo vs T.Soku KK I 19.veeb Tartus 31:75
14. Nõo vs T.Soku KK II 19.veeb Tartus 52:44
15. Vilnius SKM 19.mai Tartus 2:98
16. T.Soku KK 19.mai Tartus 7:73
17. Basketbola Klase Riia 20.mai Tartus 18:37
18. Ruijena 20.mai Tartus 17:59
19. BC Tartu Kotkad 21.mai Tartus 45:40
KARL RAUD
HENRI HANSEN
KARL HIRS
LAURI LEHESAAR
KRISTJAN SOIDLA
HENRI SOIDLA
ASTON PAROL
OLIVER LEOSK
ERIK MUSTONEN
TANEL KUKK
TORMI REIVELT
DANIIL KRONGOLM
ROMET VOORE
ALEKSANDER HÜDSI
SANDER URBLA
JAN MAGNUS TÄMM
KRISTOFER KEVVÄI
2005/08 poiste mängud 2018/2019
1.BC Tartu 12.10.2018 Nõos kontrollmäng 32:97
2.Viimsi Must 13.10 2018 Viimsis EMV miniklass 35:23
3.GAG KK 13.10.2018 Viimsis EMV miniklass 54:20
4.Kesklinna KK 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 71:17
5.Viimsi Valge 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 53:32
6.TÜ KK Lõvid 11.11.2018 Tartus EMV U-14 32:80
7.TÜ KK Kotkad 11.11.2018 Tartus EMV U-14 70:60
8.Espoo Honka 16.11.2018 kontrollmäng 41:55
9.Hiie Kool 21.11.2018 Tartumaa koolde mv 17:27
10.Ülenurme G 21.11.2018 Tartumaa koolde mv 24:36
11.Kambja PK 21.11.2018 Tartumaa koolde mv 34:25
12.Tamsalu Los Toros 24.11.2018 EMV miniklass 67:15
13.Väike-Maarja RSK 24.11.2018 EMV miniklass 51:49
14.Viru-Nigula Hundid 25.11.2018 EMV miniklass 63:20
15.Kadrina Karud 25.11.2018 EMV miniklass 90:12
16.Erkmaa KK 06.12.2018 kontrollmäng 64:76
17.Viljandi SK 16.12.2108 EMV U-14 24:107
18.Tartu Palliklubi 16.12.2018 EMV U-14 27:79
19.Valga/Kuldre 13.01.2019 EMV U-14 35:42
20.KK Valgamaa/Värska 13.01.2019 EMV U-14 21:96
21.Tartu Kalevi Palliklubi 19.01.2019 EMV miniklass 57:20
22.TÜ KK/Jaaguarid 19.01.2019 EMV miniklass 56:31
23.TÜ KK/LÕVID 10.02.2019 EMV U-14 28:74
24.TÜ KK/KOTKAD 10.02.2019 EMV U-14 52:68
25.Reinar Halliku KK 2 16.02.2019 EMV miniklass 80:19
26. Tallinna Kalev KK/Maardu 16.02.2019 EMV minklassis 67:37
27. KK Hito/ BC Karjamaa 17.02.2019 EMV miniklassis 87:20
28. Lähte ÜG 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 17:14
29. Ülenurme G 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 5:31
30. Kambja PK 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 37:2
31. Hiie kool 08.02.2019 Tartumaa Koolide Mv 28:6
32. Hiie kool 06.03.2019 Tartumaa Koolide Mv 35:28
33. Kambja PK 06.03.2019 Tartumaa Koolide Mv 28:13
34.Ülenurme G 06.03.2019 Tartumaa Koolide Mv 35:45
35.Tartu Kalev Palliklubi 09.03.2019 EMV U-14 37:83
36. SK Viljandi 09.03.2019 EMV U-14 23:91
37. Nõo/Känguru/EMÜ 17.03.2019 kontrollmäng 63:55
38. Saku KK 23.03.2019 EMV miniklassis 52:44
39. KK Rae Koss 23.03.2019 EMV miniklassis 66:54
40. SK Haapsalu 24.03.2019 EMV miniklassis 71:31
41. Saue KK 24.03.2019 EMV miniklassis 64:46
42. Basketbola Klase 29.03.2019 EST-LAT liiga 19:30
43. Cesis 29.03.2019 EST-LAT liiga 31:75
44. Jelgava 30.03.2019 EST-LAT liiga 13:52
45. Gulbene 30.03.2019 EST-LAT liiga 25:39
46. Basketbola Klase 31.03.2019 EST-LAT liiga 19:31
47.Kuldre kool 31.03.2019 U-14 EMV 35:42
48.KK Valgamaa 31.03.2019 U-14 EMV 10:103
49. Ülenurme 10.04.2019 Tartumaa Koolide MV 4.-6.kl 23:49
50.Kambja 10.04.2019 Tartumaa Koolide MV 4.-6.kl 85:6
51. BC Nokia 19.04.2019 Kalev Youth Cup 48:60
52. Tartu Palliklubi 19.04.2019 Kalev Youth Cup 17:56
53. Aluksne 20.04.2019 Kalev Youth Cup 28:68
54. BC Nokia 20.04.2019 Kalev Youth Cup 53:40
Nõo 4.-9.klassi poisid
KARL RAUD
HENRI HANSEN
KARL HIRS
LAURI LEHESAAR
KRISTJAN SOIDLA
HENRI SOIDLA
ASTON PAROL
OLIVER LEOSK
ERIK MUSTONEN
TANEL KUKK
TORMI REIVELT
DANIIL KRONGOLM
ROMET VOORE
ALEKSANDER HÜDSI
SANDER URBLA
JAN MAGNUS TÄMM
KRISTOFER KEVVÄI
Mängud 2017/18 hoojal:
1.Nõo/Känguru vs Tartu Palliklubi 23.sept Tartus 15:54
2.Nõo/Känguru vs Keila 23.sept Tartus 7:63
3.Nõo/Känguru vs BC Tartu II 24.sept Tartus 48:27
4. Nõo/Känguru vs BC Tartu I 24.sept Tartus 19:73
5. BC Tartu Kotkad 28.okt Tartus 33:43
6. Viljandi SK 28.okt Tartus 33:40
7. Valga/Kuldre 28.okt Tartus 42:29
8. Ülenurme 16.nov 28:26
9. Hiie kool 16.nov 35:25
10. Alatskivi 16.nov 45:18
11. Lähte 16.nov 31:8
12. Kesklinna KK 26.nov 60:40
13. KK Viimsi Valge 26.nov 41:71
14. KK Viimsi Must 26.nov 74:87
15. Tartu PK 7.dets 30:39
16. BC Tartu ´07 17.dets 31:56
17. Kuldre kool 17.dets 20:66
18. BC Tartu Kotkad 17.dets 30:51
19. Viljandi SK 17.dets 44:58
20. Kiili SK/TTÜ KK 28.jaan 21:26
21. KK Tallinn 28.jaan 22:26
22. SK RIM/TTÜ KK 28.jaan 32:25
23. Ülenurme 7.veeb 20:70
24. Lähte 7.veeb 36:47
25. Värska/Valga 17.veeb 27:49
26. Valmiera/Ordo 17.veeb 32:59
27. Alatskivi 20.märts 35:13
28. Hiie kool 20.märts 50:20
29. Ülenurme 20.märts 38:14
30. BC Tartu Kotkad 24.märts 20:57
31. Valga KK/Kuldre kool 24.märts 31:36 l.a
32. SK RIM/TTÜ KK 24.märts 44:18
33. Ülenurme 18.aprill 26:70
34. Lähte 18.aprill 17:40
35. BC Tartu Lõvid 12.mai 11:52
36. Kuressaare 12.mai 30:17
37. Paide KK7 12.mai 32:40
Mängud 2016/17 hooajal
1.Nõo/ Känguru vs Keila 24.sept Tartus 29:60
2.Nõo/ Känguru vs KK Hito 24.sept Tartus 35:50
3.Nõo/ Känguru vs Tartu Palliklubi II 25.sept Tartus 32:48
4.Nõo/ Känguru vs Tartu Palliklubi I 25.sept Tartus 24:46
5.Nõo/ Känguru vs Ülenurme 15.okt Nõos 44:59
6. Nõo/ Känguru vs BC Tartu 15.okt Nõos 49:36
7. Nõo/ Känguru vs BC Tartu 6.nov Tartus 30:66
8. Nõo/ Känguru vs Tartu Palliklubi 6.nov Tartus 28:85
9. Nõo vs BC Tartu 14.dets Nõos 45:55
10. Nõo vs Ülenurme 16.dets Nõos 53:47
11. Nõo vs Tartu vald 29.jaan Nõos 52:39
12. Nõo vs KK Viimsi 19.veeb Tartus 50:30
13. Nõo vs T.Soku KK I 19.veeb Tartus 31:75
14. Nõo vs T.Soku KK II 19.veeb Tartus 52:44
15. Vilnius SKM 19.mai Tartus 2:98
16. T.Soku KK 19.mai Tartus 7:73
17. Basketbola Klase Riia 20.mai Tartus 18:37
18. Ruijena 20.mai Tartus 17:59
19. BC Tartu Kotkad 21.mai Tartus 45:40
2005/08 poiste mängud 2018/2019
1.BC Tartu 12.10.2018 Nõos kontrollmäng 32:97
2.Viimsi Must 13.10 2018 Viimsis EMV miniklass 35:23
3.GAG KK 13.10.2018 Viimsis EMV miniklass 54:20
4.Kesklinna KK 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 71:17
5.Viimsi Valge 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 53:32
1.BC Tartu 12.10.2018 Nõos kontrollmäng 32:97
2.Viimsi Must 13.10 2018 Viimsis EMV miniklass 35:23
3.GAG KK 13.10.2018 Viimsis EMV miniklass 54:20
4.Kesklinna KK 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 71:17
5.Viimsi Valge 14.10.2018 Viimsis EMV miniklass 53:32
Mängud 2015/16 hooajal
1.Nõo vs Salva/ Rock 2006/07 4.okt Nõos 100:13
2. Nõo vs Tartu Palliklubi 15.nov Nõos 7:65
3. Nõo vs Viljandi 15.nov Nõos 17:53
4. Nõo vs Tartu Palliklubi 24.nov Nõos 23:39
5. Nõo vs Ülenurme 08.dets Nõos 33:28
6. Nõo vs Salva/ Rock 6.märts Nõos 29:66
7. Nõo vs Ülenurme 6.märts Nõos 29:55
8. Nõo vs Ülenurme 16.märts Nõos 32:34
9. Nõo vs Alatskivi 16.märts Nõos 38:7
10.Nõo vs Lähte 16.märts Nõos 28:35
11. Nõo vs Ülenurme II 16.märts Nõos 31:36
12. Nõo/ Vastse-Kuuste vs Tartu Palliklubi 17.aprill Nõos 23:53
13. Nõo/ Vastse-Kuuste vs Ülenurme 17.aprill Nõos 32:30
1.Nõo vs Salva/ Rock 2006/07 4.okt Nõos 100:13
2. Nõo vs Tartu Palliklubi 15.nov Nõos 7:65
3. Nõo vs Viljandi 15.nov Nõos 17:53
4. Nõo vs Tartu Palliklubi 24.nov Nõos 23:39
5. Nõo vs Ülenurme 08.dets Nõos 33:28
6. Nõo vs Salva/ Rock 6.märts Nõos 29:66
7. Nõo vs Ülenurme 6.märts Nõos 29:55
8. Nõo vs Ülenurme 16.märts Nõos 32:34
9. Nõo vs Alatskivi 16.märts Nõos 38:7
10.Nõo vs Lähte 16.märts Nõos 28:35
11. Nõo vs Ülenurme II 16.märts Nõos 31:36
12. Nõo/ Vastse-Kuuste vs Tartu Palliklubi 17.aprill Nõos 23:53
13. Nõo/ Vastse-Kuuste vs Ülenurme 17.aprill Nõos 32:30
2.-3.klassi poiste võistkond
Armand Randaru
Lauri Lehesaar
Kaspar Jaska
Karl Hirs
Otto Marten Planken
Tambet Mesikäpp
Aston Parol
Henri Soidla
Kristjan Soidla
Tanel Kukk
Oliver Leosk
Armand Randaru
Lauri Lehesaar
Kaspar Jaska
Karl Hirs
Otto Marten Planken
Tambet Mesikäpp
Aston Parol
Henri Soidla
Kristjan Soidla
Tanel Kukk
Oliver Leosk
TARTUMAA MV KOOLIDELE 1.-3.KLASSI POISID
III KOHT NÕO PK I VÕISTKOND
11.03.15
III KOHT NÕO PK I VÕISTKOND
11.03.15
TARTUMAA MEISTRID KOOLIDE 1.-3.KLASSI ARVESTUSES 12.03.14 NÕOS
JRK.
1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. |
KELLEGA
Salva/Rock Salva/Rock 2 Salva/Rock 1 Nõo 1 vs Ülenurme 2 Nõo 2 vs Ülenurme 1 Nõo 2 vs Nõo 1 Nõo 2 vs Ülenurme 2 Nõo 1 vs Ülenurme 1 Tartu Palliklubi 2 Tartu Palliklubi Viljandi Salva/ Rock III Salva/ Rock I Salva/ Rock II Tartu Palliklubi Ülenurme Mängud 2013/14 ÜLENURME TARTU KALEV (T) ÜLENURME II ÜLENURME I NÕO I VS NÕO II NÕO I VS ÜLENURME I NÕO I VS ÜLENURME II NÕO I VS ALATSKIVI NÕO II VS ÜLENURME I NÕO II VS ÜLENURME II NÕO II VS ALATSKIVI NÕO II VS SALVA/ ROCK NÕO II VS ÜLENURME I NÕO II VS ÜLENURME II NÕO I VS ÜLENURME II NÕO I VS TARTU PALLIKLUBI NÕO I VS SALVA/ROCK |
KUUPÄEV
10.11.14 06.03.15 06.03.15 11.03.15 11.03.15 11.03.15 11.03.15 11.03.15 20.03.15 20.03.15 20.03.15 19.04.15 19.04.15 19.04.15 15.05.15 15.05.15 15.11.13 15.11.13 28.02.14 28.02.14 12.03.14 12.03.14 12.03.14 12.03.14 12.03.14 12.03.14 12.03.14 17.04.14 17.04.14 17.04.14 17.04.14 17.04.14 17.0414 |
KUS
Tartu Nõo Nõo Nõo Nõo Nõo Nõo Nõo Nõo Nõo Nõo Viljandi Viljandi Viljandi Nõo Nõo NÕO NÕO TÕRVANDI TÕRVANDI NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO NÕO |
TULEMUS
20:33 19:15 16:26 5:34 2:34 22:4 0:52 12:30 8:14 0:92 6:49 10:60 2:72 24:11 10:51 7:12 10:11 30:29 9:3 7:22 16:12 27:18 30:0 29:18 10:20 10:6 2:9 6:27 5:21 16:11 53:7 30:27 38:30 |